Dnešní večer

23. ledna 2014 v 21:39 | Lili |  Deníček
Vážně, dnešní večer si opravdu užívám. Asitak už tři hodiny řeším věci spojené s učením. Nejdřív jsme s kamarádem řešili na chatu laborku na fyziku. Teda lépe řečeno jsme se asi hodinu a půl dohadovali, ohledně výsledku v jednom příkladě, stejně jsem měla pravdu já. Ne že bych byla nějaký fyzikální nadšenec, ale dosadit čísla do vzorečku jsem ještě zvládla a náhodou to bylo správně. No nic nakonec jmse to vyřešili.
O chvíli později za mnou přišel brácha, abych ho vyzkoušela. Dobře, řekla jsem si, tak ho vyzkoušim. Jenže on se vytasil s matikou. Proč proboha s matikou? Vždyť matika se nedá zkoušet, to prostě nejde, hlavně když ten dotyčný přitom chatuje na facebooku. Jo a ještě ze sešitu, kde má jen čísla, sem tam nějaký nadpis, ale žádný zadání příkladu. Sorry brácha, ale tohle fakt nedává. Ne že by mi matika vůbec nešla, vždyť z ní taky chci maturovat, ale vyzkoušet z ní někoho fakt nedokážu.
No nic, to není důležitý. Důležitý dneska večer je, že sem si báječně popovídala s kamarádkou, která se ukázala jako nejlepší psycholog, vrba a rádce a já vím, že tu pro mě je a vždycky bude a zato ji mám ráda. Se mnou to prostě někdy není jednoduchý, moje pocity strašně špatně dávám najevo, ale aspoň mám někoho, kdo to pochopí.
Jinak užívejte život a mějte se fanfárově. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama