Návrat do prázdnin

20. ledna 2014 v 18:40 | Lili |  Deníček
I když je už prosinec, nedá mi to abych nezapsala co dalšího jsem prožila o letních prázdninách. Dlouho jsem se sem nedostala, ale to se pokusim napravit. I když je to asi jedno, když si blog píšu sama pro sebe a nikdo ho nečte (ne že by mi to až tak vadilo).
Tedy letošní prázdniny pro mě byli vyjímečné, jelikož jsem je poprvé netrávila cellé podle plánu a očekávání někoho jiného. Možná jsem už dříve psala (i když si nejsem jistá), že se věnuju práci s dětma, jezdím na tábory a snažím se pomáha při organizování různých akcí. Letos jsem však poprvé vyrazila na tábor do neznámého prostředí s novými lidmi. Dříve jsem jezdila, ještě jako praktikantka na tábory do Českého Švýcarska, kam jsem jezdila dříve i jako dítě. No ale letos jsem se tam nedostala, už bylo plno. Proto jsem se domluvila s jiným občanským sdružením a vyrazila jsem do Orlických hor.
Na první tábor jsem vyrazila 21. července. Pokud si pamatuju bylo docela vedro a já se ráno vydala na cestu do Prahy odkud jsme vyráželi. Jela jsem z Děčína do Prahy vlakem a potom metrem na Černý most. Tam jsem byla samozdřejmě první, protože vlak mi do Prahy přijížděl brzo. Asi dvacet minut jsem tam čekala než dorazil někdo další. K mé radosti to byla jedna prima holka, kterou jsem už poznala na jedné víkendové akci. Poté se sešli i ostatní, dorazili i děti a vyjeli jsme.
Na táboře jsem byla týden, končili jsme 28. července. Za ten týden jsem poznala partu bezva holek (vedoucí jsme byli jen holky, až na hlavního, ale ten spal v jiným pokoji), se kterýma jsem se hrozně nasmála, načerpala spoustu pozitivní energie a celkově si to užila, i když jsem zjistila, že starat se o skupinu malých dětí (měli jsme tam i tříleté) může být psychycky velice vyčerpávající. Oddíl jsem měla ještě s jednou vedoucí a měli jsme osm dětí. Když jsem byla poprvý jako vedoucí tak jsem na ně nechtěla být sama. Ono snažit se týden zabavit malé děti, vymýšlet hry a zjišťovat, že některé děti jsou opravdu duté, je docela nápor na nervy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama