Nedělní odpoledne

27. ledna 2014 v 18:07 | Lili |  Deníček
Tak počase jsem neseděla celý víkend doma. V sobotu sice ano, to jsem strávila půlku dne v kuchyni. Udělat štrůdl sice netrvá dlouho, ale nakrájet jablka, a ještě mezitím připravovat oběd a umýt nábobí už ano. Ale výsledek stál za to. No nic, to není důležité.
Takže neděle. Po čase jsem zase dělala něco co mě baví a naplňuje, trávila jsem odpoledne s dětmi. V naší městské sportovní hale se konalo sportovní odpoledne pro děti, převážně pro ty menší, se spoustou soutěží. Dostala jsem se k tomu přes kamarádku, která to ještě s jednou holkou organizovala a potřebovali pomoc. A jelikož dětem se věnuju ráda, tak se zeptaly mě. Ven se mi zrovna moc nechtělo, protože byla hrozná zima, a do haly to mám skoro dvacet minut chůze.
Nejdřáv jsme připravili nějaké soutěže a hry a poté jsme už jenom čekali, jestli vůbec někdo přijde. Moc lidí jsme nečekali, ale nakonec jich dorazilo spoustu. Děti běhaly kolem, soutěžily a mohly i něco vyhrát. Myslím, že si to všichni užili, jak děti tak dospělí, i já jsem pak hrála na honěnou a házeli jsme po sobě plyšové míčky. Je super, když se někde sejde tolik lidí s dětmi. Už se těším na další podobnou akci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama