Přemýšlení

29. ledna 2014 v 18:23 | Lili |  Úvahy
Poslední dobou hodně přemýšlím. O všem možném. O lidech kolem mě, o mém milostném životě a lásce (tedy o dvou věcech, které u mě neexistují), ale i o škole a budoucnosti.
Nejvíc ale asi o lásce. Hlavně se to týká toho,, co se mi přihodilo na plese (viz můj článek na téma týdne láska).Pořád jsem se nevzpamatovala z toho citového otřesu. Pořád ho miluju. Mimochodem na plese jsem mu to neřekla. Na to bych v sobě potřebovala mít o pár panáků víc, ne, on to poznal sám, že se něco mezi námi (tedy z mé strany) děje. Což se mi moc nelíbí. Nelíbí se mi, že bych měla mít tak čitelná. Ten večer to na mě totiž poznala i moje nejlepší kamarádka, a to jeho neznala a o mě nevěděla, že jsem zamilovaná. No zkrátka a dobře, potom co jsme si všechno vysvětlili (tedy on mluvil, já jsem toho nebyla moc schopná, protože jsem si nechtěla připustit, co mi to vlastně říká), bych čekala, že budu naštvaná, že ho budu nenávidět... Ale opak je pravdou. Přesto že mi řekl, že spolu nemůžeme být, že bysme spolu nebyli šťastní, a ještě spoustu dalších věcí, se moje city k němu nezměnili. Spíš naopak, přijde mi, že ho mám ráda čím dál víc, i když si už nedelám takové naděje, že bysme spolu chodili (i když naděje umírá poslední, že). Myslím, že za o může i jeho chování vůči mě. To jak na mě byl na plese hodnej, i když vůbec nemusel, jak na mě hezky mluvil a tak. A hlavně jak se ke mě chová teď. Sedíme spolu na některé předměty v lavici, a bavíme se, jako by se na plese nic nestalo. Za což jsem hrozně ráda, pořád s ním můžu sedět, mluvit, trávit nějaké ty volné hodiny na chodbě. I když jeho city vůči mě jsou pouze kamarádské, já vím, že bude ještě nějakou dobu trvat, než ho dostanu z hlavy, a budu schopna se pokoušet o nějaký nový vztah (samozdřejmě že neúspěšný, jak už taky jinak u mě).
Minulý týden jsem si ještě myslela, že to dokážu překonat, že se s tím vyrovnám, a moje city (a možná i hormony) se brzy uklidní, ale to jen tak nepůjde, ale mě to vůbec nevadí.
Láska je hold věc složitá, ale já se teď cítím šťastná, těším se na chvíle, kdy ho vidím, a vůbec se na něj nezlobím za to, co mi řekl na plese.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se ti líbí můj blog?

Moc pěkný :-) 56.9% (37)
Jo, hezký 15.4% (10)
Ujde to 13.8% (9)
Je hodně co zlepšovat 7.7% (5)
Radši se běž zahrabat 6.2% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama