Už to chci mít za sebou

28. března 2014 v 23:49 | Lili |  Deníček
V poslední době nemám vůbec na nic čas, prostě nic nestíhám a moc bych si přála natáhnout den nebo neumět spát. Proto tohle píšu teď. V pátek po půl dvanáctý večer. A proč to všechno? Hlavní důvod asi je, že se učim, a tím myslím jako že opravdu učim. Jelikož mě v květnu (už v květnu) čeká maturita a prostě mám pocit, že absolutně nic neumím a v hlavě mám totální prázdno a už se vidím, jak tam sedím koukám do papírů a nic nevím. Poslední dobou mě tolik neděsí ústní maturita, u které člověk vždycky něco řekne, případně se ho můžou učitelé na něco ptát, takže na čtyřku to snad dám, ale víc mě děsí testy a to hlavně z chemie a biologie. Když ty poseru, tak prostě jde všechno do háje a navíc je prostě nemůžu okecat.
No nic takže prostě dělám otázky, ale brzo budu muset začít i s češtinou. Tam mám sice, na rozdíl od některých mých spolužáků načteno, ale stejně to musím všechno nacpat do hlavy. Jinak počet mých zpracovaných a trochu naučených otázek je:
bižule - 15/30
chemie - 19/30
čeština - 0/20
Prostě se budu muset učit, učit a učit, protože jestli to neudělám, tak už sem asi nic nenapíšu, protože mě táta zabije. Což mimochodem jeho stresování, co se stane když to neudělám, mi opravdu nepomáhá.
Jo, málem bych zapoměla, až odmaturuju, tak moje utrpení neskončí. Potom mě čeká učení na přijímačky, který stejně nemám šanci udělat, protože celou středoškolskou fyziku prostě do hlavy nenarvu, ale s tím se budu muset sblížit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama