Co budu asi dělat?

28. května 2014 v 14:52 | Lili |  Otázky
Udělala jsem maturitu a začali mi prázdniny. Člověk by řekl, super teď budeš mít čtyři měsíce tolik času, budeš moct dělat tolik věcí, a tak podobně. Jenže já to takhle nevidím. Mám před sebou čtyři měsíce a říkám si "Sakra, co budu celou dobu dělat, nchci aby moje prázdniny dopadli jako vždycky." Jenže mám tušení, že tak asi stejně dopadnou. Od čtvrtka jsem doma, ale celou dobu se víceméně nudím. V pátek, což byl první den mým prázdnin hádejte co jsem dělala. Začala jsem uklízet. Dobrá, byl to hlavně takový ten pomaturitní úklid, kdy jsem měla všude roztahané učení, ale stejně. První den prázdnin a já začnu uklízet. (mimochodem stejně jako včera, kdy jsem vydrhla koupelnu a ještě jsem vařila večeři) Jo a taky, když jsem teď doma, tak každý den po obědě myju nádobí. Chápete, co tím chci říct? Že mi sice začali prázdniny, ale já si buď vymýšlim pořád nějakou práci a nebo přemýšlím, co bych mohla dělat. A taky jsem přemýšlela, co by mi asi kdo poradil a přišla jsem na tohle:
1) Najdi si brigádu. - Už se stalo, v červnu a v září budu dělat průvodce v kapli u nás ve městě. Ale tam zdaleka nebudu každý den, protože mimo sezónu nechodí tolik lidí a ještě se střídám s jedním pánem, který má hlavně víkendy. Takže sice super, pár korun vydělám a možná zabiju trochu času, ale nic extra to vážně nebude.
2) Vždyť přece můžeš něco podniknout s kamarádkama! Jo, super, a s kterejma asi? Za všechny minulý prázdniny jsem nikoho ze třídy neviděla, a nemyslím, že by se to teď najednou změnilo. Jako nejde o to, že by mě mezi sebe úplně nechtěli nebo na mě byli zlí či mě šikanovali, ne nic takovýho. Jenom prostě... já nevím jak to vysvětlit, prostě když jsem s nima tak to nikomu nevadí, protože si mě většina stejně nevšimne, ale neřeknou mi, jestli s nima někam půjdu. Chápete? No to je stejně jedno. Co se týče zbytku kamarádek, jedna je radši doma (ano, Jaryho sestra) další si na mě občas vzpomene a další bydlí přes půlku republiky a ještě má školu. A to je asi tak všechno.
3) Ale vždyť máš přítele, tak co on? Jo mám přítele, ano říká jak moc by se mnou chtěl být. Ale ještě má školu, přesněji řečeno těď ještě píše balářskou práci a ve všední dny musí bý prý ve škole. Takže zbývá víkend, což nám taky vždy nevyjde. Jako vážně nevím, poslední dobou přemýšlím, jestli to má vůbec cenu, ale sama vím, že bych se s ním nedokázala rozejít, takže asi zůstane jen u přemejšlení.
4) Můžeš třeba sportovat, vyjet si na kole. Jo to už mě taky napadlo. Jenže jsem na kole byla naposledy na podzim, pohyb se obecně neměla taky už pár týdnů, takže se obávám, že vyjedu na první mírný kopeček (ať chci jet od nás kamkoliv, stejně musím do kopce) a tam chcípnu. (nemám žádnou fyzičku a moje občasné kuřáctví mi taky moc nepomáhá) Navíc poslední dobou je buď vedro a nebo prší. Ale asi si brzy zkusim někam zajet, i když se asi za chvíli zase vrátim domů.
5) Můžeš číst, nebo si psát blog. To by sice šlo, ale když člověk stráví denně několik hodin nad knížkou, brzy mu ty knihy dojdou a stejně si bude připadat sám. A když se v mém životě nic neděje, nemám moc o čem psát a psát články, ve kterých se akorát lituju, ty stejně nikdo číst nebude.
6) Cokoliv jiného, ale už jsem vyčerpala svoje nápady

No prostě asi je mým osudem, abych byla sama a asi se s tím budu muset smířit. Jako například dneska. Jsou skoro tři a já jsem dneska ještě nepromluvila ani slovo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik je ti let?

13 a méně 15.2% (5)
14-16 45.5% (15)
17-20 27.3% (9)
21-30 12.1% (4)
31 a více 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama