Já už chci pryč!

28. července 2014 v 21:58 | Lili |  Deníček
Jánuž to asi fakt dlouho nevydržim. Prostě se to nedá. A jak taky, když na mě otec mluví, jako kdyby mi bylo pět. A navíc každý den ty stejné věty, které jsou úplně irelevantní. Prostě má furt naprosto, ale naprosto debilní kecy a to ke všemu. A proč to píšu zrovna teď? Protože mě před nějakýma pěti minutama zase vytočil.
Jako skoro každý den. A to svojí oblíbenou větou. "Hlídej to tady a pozor na okna!" Jsem teď přes den, tedy do nějakých třech hodin sama doma, protože rodiče jsou v práci a brácha na táboře. A bohužel, tohle větu budu slýchat asi denně. Protože jsme přeci úplně debilní a nenapadne mě zavřít ty debilní okna když začne pršet! Nebo já nevim, co si prostě myslí, ale někdy mi příjde, že je na ty okna úplně ujetej, že když někam odjíždí, tak ho nic jinýho nezajímá. Prostě hlavně hlídat okna. A to ještě, když už naše střešní okna zavírám, a on se mě třikrát zeptá, jestli jsem si stoprocentně jistá, že jsou určitě zavřený, tak je stejně schopnej do toho patra jít je zkontrolovat. Prostě posedlost nebo nevim. Nebo mi prostě ani nevěří to, že jsem je sama dokázala zavřít. To je taky hrozně těžký zavřít tři střešní okna, když pod jedním sedím a začíná pršet. Asi si myslí, že pod tím oknem budu i při bouřce klidně sedět.
A nejhorší na tom je, že ještě dostanu většinou zjebáno za to, když už mu na jeho třetí otázku, jestli jsou jakože vážně zavřený, začnu odsekávat. Ale prostě co mám dělat, když bych nejradši vybuchla a jedním z těch oken ho vyhodila.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaa
A tohle je každý den několikrát. Na nebi se to začne bouřit, tak mě pošle zavřít okna. Tak jdu. Vrátim se a on se mě zeptá, jestli jsem je zavřela. A za deset minut zase. A když fakt začne pršet tak si je jde radši zkontrolovat.
Prostě už nevim, co na to říct. A co se vůbec dá říct jinýho než "jo" nebo "hm" na něco, co slyšíte denně. Jako třeba máma a její seznam na nákup, prostě mi ho nemůže položit na stůl, dát k němu peníze a říct, že ho tam mám, ne ona mi ho musí ještě přečíst, asi abych věděla, co mám vlastně koupit. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Ale naštěstí to nedělá často.
A tím to zdaleka nekončí. Další debilní a infantilní otázky jsou všude.
A nejhorší je, že už u některých vím, kdy přijdou. Jako když každou neděli po večeři slyším větu. "Nezapomeňte na koše." Někde totiž si zvykl, že když v pondělí vyvážejí popelnici, tak se všechny koše musejí vynýst, i kdyby jsme v něm měli třeba dva papírky. Takže každou neděli po večeři slyšíme s bráchou tuhle větu.
A tím zdaleka nekončím, ale jeho infantilní otázky sem radši psát nebudu, to už by mi nikdi nevěřil.

Prostě nevím, jak zbytek prázdnin přežiju v duševní pohodě. Tenhle a příští týden je brácha na táboře, takže k buzerování jsem mu zbyla jen já. Ale doufám, že příští týden bude lepší. Od pondělí do pátku bych měla být zase na brigádě, v sobotu jedeme bourat tábor a v neděli odjíždím na tábor. Ale až se vrátim...
TAk se asi začnu těšit do školy (což samo o sobě je dost hrozný, navíc začínám až v půlce září), protože konečně vypadnu z domova a to na kolej do Prahy. Což bude doufám o mnoho leoší než doma.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 krabiceplnapribehu krabiceplnapribehu | Web | 29. července 2014 v 10:19 | Reagovat

Jak vidím, tak máš takový "menší" psychický teror. S námi táta nežije už od mého narození, takže o privilegia, aby mě peskoval, přišel. A já bych si nenechal nic líbit asi ani tak. Já jsem ten typ, co se většinou vzepře, když na něj někdo vyvíjí nátlak. Doufám, že se to snad nějak szlepší, že se ti brzo uleví a najdeš klíč k psychické pohodě! :) A hlavně si musíš užívat každičkou chviličku, co budeš pryč :)

2 Lili Lili | Web | 29. července 2014 v 18:10 | Reagovat

[1]:tak to ti docela závidim, já se moc vzepřít nemůžu, protože pořád bydlim doma, ale zase vyrůstat bez táty jako ty... to bych asi taky nechtěla

3 Lili Lili | Web | 29. července 2014 v 18:11 | Reagovat

[1]: ale už se docela těším na září, až budu bydlet v Praze na koleji, to snad bude lepší :-)

4 krabiceplnapribehu krabiceplnapribehu | Web | 29. července 2014 v 18:25 | Reagovat

[3]: Jelikož Prahu neskutečně miluju, tak ti nepokrytě závidím! :D

5 Lili Lili | Web | 29. července 2014 v 19:25 | Reagovat

[4]: já velký města nesnáším :-( ale prostě se těším, až vypadnu z domova :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama