Už je to tady zase

31. července 2014 v 16:14 | Lili |  Deníček
Už zase jsem s nervama úplně v hajzlu. Už zase se cejtím zralá na psychyatrii. Proč? Protože se nenávidím, nenávidím celý svůj život. Proč mě nikdo nemá rád (tedy spíš, proč jsem jedinýmu člověku, který mě měl rád ublížila)? Proč mám zase nervy v kýblu a rozbrečí mě každá pitomost? Proč se se mnou nikdo nechce bavit?
Protože jsem... Proč vlastně? Protože jsem protivná? Dětinská? Nebo, že jsem prostě suchar, se kterým není taková zábava? (to o mě jednou řekl brácha). Já nevím co dělám špatně. Chtěla bych být společenská, komunikativní, ale jak to mám někomu dokázat, že taková jsem, když se mnou ani nikdo nechce jít ven? Proč ostatní můžou mít super prázdniny, kdy podnikají různé akce a kamarádama, choděj třeba na pivo, nebo prostě jen večer někam s partou ven a já ne?
Možná proto, že skoro nemám kamarády, a do žádné party jsem nikdy nepatřila. Ale prostě nevím, kde se stala chyba. Asi ve mě. Asi mám někde v osudu napsaný, že budu už na vždy trávit dny sama. Že prostě nebudu mít nikdy nikoho, s kým bych mohla jít ven nebo kdo by toužil po mojí přítomnosti. Prostě všichni už mají svojí partu, nebo okruh přátel, kam už se já prostě nevejdu a oni ani nikoho nehledají.
Další kapitolou je moje bývalá třída. Asi jsem si tam vytvořila nějaké špatné kamarádské vazby, ale od doby, co jsme odmaturovali a dostali vysvědčení, jsem nikoho z nich neviděla. Jo, psala jsem si s jednou kamarádkou, ale ta musí pořád makat u rodičů v krámě, takže si na mě nemůže udělat čas. Prostě nechápu proč jsou všichni takový kamarádi, ale mě mezi sebe nechtějí. Co furt dělám špatně?
To netuším, ale už se vážně začínám těšit, až mi začne škola, třeba tam poznám někoho, kdo se mnou bude chtít kamarádit. Jestli to do tý doby ovšem přežiju.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 krabiceplnapribehu krabiceplnapribehu | Web | 31. července 2014 v 19:01 | Reagovat

J8 na psychiatrii už zralý sem, ale nějak se mi pořád daří se nezbláznit naprosto a nepopiratelně :D Já si také někdy přijdu, že se se mnou nechce nikdo bavit, ale přitom mám plno přátel, akorát to už je spíš kvůli tomu, že mám moje zvláštní psychické nálady a někdy to zkrátka nedávám :) Také nesnáším naše město :D Respektive městečko, sice se rád v noci seberu a jdu se projít po městě, sic se bojím, aby mě někdo nezabil :D Zkrátka je to hlavně kvůli lidem :) Určitě se to nějak napraví, co jsem si pročítal tvoje články tak jsi rozumná a jsi člověk, jako každý jiný, máš své slabosti, špatné nálady i dobré nálady a něco co tě rozveselí :) Není důvod, proč by se s tebou nikdo neměl bavit, určitě se najde někdo, nějaký okruh přátel, který ocení tvou výjimečnost a budeš zase šŤastná! :)

2 Lili Lili | Web | 31. července 2014 v 22:21 | Reagovat

[1]:ale ty přátele máš, mě se nějak pořád víc vzdalujou a když už si o někom myslím, že by to mohl být kamarád, tak mě zklame.
Procházet se v noci venku, to jsem vždycky chtěla, ale asi se toho nedočkám, když nikam pomalu nesmim a nemám s kým :-( i když je pravda, že u nás to taky zrovna bájo v noci ve městě.
Moc díky za komentář, aspoň jednou čtu něco povzbudivýho. Doufám, že až příští víkend odjedu na tábor, že se to zlepší, ale fakt nevim, co si se sebou mám počít. Ale díky :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama