Co je nového?

25. srpna 2014 v 20:49 | Lili |  Otázky
Odpověď je, že absolutě nic. Tedy skoro nic, abych byla přesná. Prázdniny pořád rychleji ubýhají, za což jsem na jednu stranu ráda, ale na druhou stranu mi to docela vadí, protože jsem letos kromě táborů ještě nic nezažila.
Ale asi největší novinou je, že jsem už zapsaná na vš, takže je ze mě vysokoškolačka. Už mám i přidělenou kolej, kam nastupuju 8. září, na což se nehorázně těším, protože konečně vypadnu z domova a budu si žít trochu volněji. Škola mi pak začíná o týden dýl, ale i tam ce už celkem těšim, doufám, že mě nevyhoděj hned po prvním semestru. :-)
Ale jinak. Od 10. do 22. jsem byla na táboře, takže to byl důvod mé neaktivity, protože na táboře zásadně na net nechodim, i když na tomhle bych mohla, ale prostě ne, podle mě internet a počítače na tábor nepatří. Byla jsem v Orlických horách (stejně jako minulý rok) a byo to super. Teda zjistila jsem, že o každým táboře říkám, že byl super, ale tak to prost je, zatím jsem nebyla na žádným, kde by se mi nelíbilo. Prostě tábory jsou můj život a bez nich si léto nedokážu vůbec představit.
No nic, asi nebudu vyprávět všechno, co jsme dělali, protože by to bylo zase na dlouho, ale možná něco málo. Celkem jsme tam měli 45 dětí, což je na jednu stranu už docela dost, ale na druhou stranu, mi to občas ani nepřišlo, že je jich tolik. Navíc jsme měli šest oddílů, takže jsem měla jen sedm dětí, z toho sice byla jenom jedna holka, ale byli celkem hodný, tedy dost hodný, oproti tomu, co jsem měla letos na Kyjově, tedy aspoň ze začátku. Z vedoucích jsem většinu neznala, protože z loňska jsme tam byli jen tři, ale byli fajn. Jen to nebylo takový, jak jsem zvyklá ze svého tábora. Tam si vždycky večer sednem, dáme pivko, pokecáme, občas zapaříme a tak, ale tady se spíš chodilo spát, hlavně naše dvě praktikantky. No aspoň, že tam pár dní byl jeden vedoucí, který byl zvyklý na stejný režim jako já, čili jsme třeba byli do dvou vzhůru a kecali jsme u piva. Pak jsme i ostatní přesvědčili, aby nechodili spát a pak jsme hráli kufr, u kterýho byla neskutečná sranda.
No, to by byli večery, jinak se tam nic nedělo, ne nic jako na mém prvním letošním táboře, takže nic.
Přes den jsme hráli různý hry, věnovali se hodně celotáborovce, která byla úplně připravená, měli vymyšlený hry na jednotlivý dny a tak podobně, ne jako u nás, kdy jsme často vymýšleli program prostě za pochodu, ale to mi stejně nevadilo, na improvizaci je vždycky něco krásnýho.

No nic, to by byl tábor, teď mě zase čeká nějaký čas doma, který nejspíš strávim jako vždycky, doma, zavřená u počítače se svojí sebelítostí, jak nemám co dělat. Naštěstí to snad brzo skončí, protože příští týden jdu zase na brigádu a pak na kolej (navíc druhý týden v září jsou naši na dovolený, takže to bude super) a pak už jdu do školy, čili konečně vypadnu z domova. Už se těšim.

Ještě tak mimo tohle, začala jsem poslouchat jednu kapelu, a tohle je písnička, která se mi hrozně líbí, tak ji sem zkusím dát. :-) Občas se mi stane, že objevim nějakou písničku, která se mi hrozně zalíbí, většinou hudbou a prostě si říkám, že je vážně úžasná, tak můžete posoudit sami.
Tak užívejte prázdniny. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se ti líbí můj blog?

Moc pěkný :-) 56.9% (37)
Jo, hezký 15.4% (10)
Ujde to 13.8% (9)
Je hodně co zlepšovat 7.7% (5)
Radši se běž zahrabat 6.2% (4)

Komentáře

1 Anůše Anůše | Web | 25. srpna 2014 v 23:46 | Reagovat

gratuluju ti k tomu, že už jsi zapsaná na vejšku! trochu ti i závidím, taky bych už nejraději vypadla z domu! ale zase s tím přijde určitě hora dalších povinností, ale přeci jen vysokoškolský život je vysokoškolský život! :D
jinak tábory jsou bezvadný! sice jsem už docela dlouho na žádným nebyla, ale vždycky mě to tam bavilo :)

2 Lili Lili | Web | 26. srpna 2014 v 10:11 | Reagovat

díky :-) už se tam fakt začínám těšit, hlavně na tu kolej :-)
a tábory jsou prostě tábory, ty nic nenahradí :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama