Už je to tady zase...

24. září 2014 v 21:15 | Lili |  Deníček
Jojo a to jsem si myslela, že po maturit mě už nic horšího potkat nemůže. No, názor na to jsme změnila už na prvních přijímačkách a neustále se v něm utvrzuji. Prostě nechápu, jak jsem se mohla před maturitou stresovat jak je to těžký a jak to nedám, když teď prostě nevím, jak vůbec zvládnu učivo na vš. Prostě jsem tu teprve druhý týden a už mi to příjde, že ty zkoušky prostě nemůžu dát. Hlavně z matiky, tam mám fakt jeden velkej guláš, a to jsme ještě nic novýho pořádně nebrali. Zatím víceménně opakujeme věci ze střední, ale i v nich mám docela bordel. A na še profesorka na cvičení z matiky nám to vážně neusnadňuje. Příjde mi (a nejen mě), že v tom má ještě mnohem větší zmatek než mi. Prostě není příklad, u kterýho bysme se nezasekli, nebo jí tam prostě nenašli nějakou chybu.


Má v tom prostě hrozný zmatek, nic nedokáže vysvětlit a ještě si nejvíc ze všeho popovídá s tabulí. A jako jediná si vede naši docházku. Dost blbý, když tohle je zrovna předmět na který je skoro zbytečný chodit, protože se stejně nic nenaučíme. Ale jako furt doufám (naivně), že se to třeba zlepší a nebo si na ní prostě zvyknem a něco se naučíme.
Ale o tom jsem nechtěla psát. Spíš o tom, že už se těď děsím všech těch zkoušek a testů co nás čekají. První test píšeme už pátý týden semestru a další asi dva šestý týden. Což se sice zdá za poměrně dlouho, ale když si vezmu, že už je druhý týden, za pár dní třetí, tak už to zase tak daleko není. Prostě se docela dost bojím, že poseru už první test a budu ho muset opakovat. A to bych vážně nerada, ráda bych tu školu dodělala, ale moc nevěřim, že to zvládnu. Jako když jsem tam šla, tak jsem si nemyslela, že to jednoduchý, to vážně ne, ale zase když zjišťuju, že nedokážu spočítat ani příklady ze střední, to není moc dobrej začátek. Prostě o víkendu si přivezu sešity z gymplu a začnu si prostě opakovat, jinak nemám šanci zkoušky udělat.
Aby to nakonec nebylo tak, že budu mít jediný zápočet a to z tělocviku, kam stačí chodit. Zatím se sice nestresuju až tolik, ale to brzo přijde. Prostě se asi budu muset učit učit a učit.

Takže až brzo začnu psát o tom, že to vůbec nezvládám, jsem naprosto v hajzlu a táta mě brzo zabije, protože vyletím ze školy hned v prvním semestru, tak se nedivte a mějte pro mě prosím trochu pochopení, nemůžu za to, že jsem úplně tupá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama