Tohle přece nejsem já!

15. ledna 2015 v 23:20 | Lili |  Deníček
Tohle já nedělám, taková nejsem, tohle mi běhá od noci hlavou. Co se tu se mnou děje? Proč se chovám tak, jak by mě před nástupem na kolej ani nenapadlo? Co se ve mě změnilo? Asi nic, jen předtím jsem neměla příležitost.
Udělala jsem blbost, velkou blbost, měla bych se stydět a někam se zahrabat, ale já toho nelituju. Prostě jen nechápu, co se se mnou děje a nechci, aby si o mě někdo myslel něco nehezkého.


Teď co se vlastně stalo. Je to trochu složitější (já to dělám složitější) a nesnadno se mi to vypráví. Ale od toho mám blog, abych sem psala svoje kraviny, které nikdo nečte.
Už jsem sem psala, že jsem se trochu sblížila s jedním klukem, s Honzou. Jo, bylo mi s ním dobře, ale nemá to budoucnost. Žádný city mezi náma nejsou a tím to hasne. Sice spolu mluvíme, ale asi už nic nebude. Každý máme svoje mouchy a dohromady to není dobrá kombinace. Je to prostě pryč, nevím co to bylo, ale asi už se to nevrátí.
To je jedno, teď asi k tomu, co se stalo i když se mi o tom nechce úplně vyjadřovat, ale jelikož je to celkem podstatný okamžik mého života (já vím, moc to dramatizuju a řešim) tak to napíšu.
Poslední dobou jsme se spolu moc neviděli (tedy dobou myslím pár dní), ale furt byl na mě hodný, bavili jsme se a všechno, jen ten sex moc nebyl, protože jsem měla problém. Ale ten není podstatný, když se to zlepšilo, tak jsem byla šťastná, jen kdyby u mě zůstal. Ale on ne. Nevím proč, ale nezůstal, z toho jsem byla dost smutná, ale tak přežila jsem to.
V pátek nastala jedna situace, od které se už nevídáme, přitom já nevím, co jsem mu udělala, může si za to sám. Prostě ten den se mě jeho spolubydlící zeptal, jestli by Honza mohl spát přes noc u mě. Mě se ten nápad líbil, ale jemu už míň. Bylo to kvůli tomu, že jeho spolubydlící ho tam nechtěl kvůli jedný holce, co u něj spala. To se H. zrovna moc nelíbilo, protože podle něj to byla holka, kterou měl moc rád (jo, skvělý se tohle dozvědět v posteli po minutách mlčení). Ale tak nakonec ke mě spát přišel (teda asi tak v půl druhý, protože předtím jsme ještě byli na kulečníku). Tak jsem myslela, že je to dobrý, ale on se mnou nemluvil. Teda nakonec mi řekl, co se stalo, ale ne že by se něco vyřešilo. Teda chvíli to bylo dobrý, tak jsem si myslela, že zůstane, ale pak jsem udělala jednu věc, která se mu nelíbila (blbost, může si za to sám, je to egoistický sobec, který už není tak trpělivý, jako byl na začátku) a pak zase nemluvil. Nevěděla jsem, co mám dělat, když si sedl na kraj postele, seděl a čučel před sebe a nemluvil. Tak jsem se ho zase snažila uklidnit, aby šel spát. Ale on se radši začal balit, že půjde pryč. Když jsem se ho zeptala, jesli jde jako fakt pryč, tak mi ani neodpověděl. Tak jsem se k němu otočila zády a zalezla pod peřinu. Tak se oblíkl, pohladil mě po zádech, řekl dobrou a odešel. Nasral mě tím maximálně.
No nic, zase jsem se dostala někam jinam, než jsem chtěla a ne k jádru. Ten večer (tedy spíš noc jsem řešila ještě druhý den, ale to už je jedno).
Druhý den jsme spolu nemluvili. Večer (tedy kolem desátý) jsem pak šla do blízkého klubu s jednou holkou z koleje. Když jsem na ní čekala dole, tak šel kolem mě a pozdravil, což jsem se v tu chvíli docela divila.
Tam jsme trochu kecali, seznámila mě s pár lidma a říkala, že po jedenáctý má přijít její kámoš ještě s asi čtyřma holkama. No můžeme hádat, kdo to byl. Jako když jsem ho potkala na baru, tak mi to nevadilo, pozdravili jsme se, usmáli, ale prostě je to náhoda no. No, nakonec u nás ani neseděl, jen jsme se různě střetávali. Dobře, při tanci jsme se na sebe chvíli mačkali, ale pak už jsem se k němu nepřibližovala, radši. Jako jinak to byl super večer (či spíš noc) bavila jsem se a vyplavilo se mi tolik endorfinu a dopaminu jako už dlouho ne. Tady asi ale začíná ten problém, protože všeho moc škodí. Prostě jsem se tam začala bavit s jedním klukem. Můžete hádat, jak se pro změnu jmenuje, ale to je jedno. Bavili jsme se až moc a tak nějak se sbližovali, až nakonec prostě spal u mě. jo, prostě vím, že to asi nebyl nejlepší nápad a rozhodně na sebe nejsem pyšná, spíš naopak, příjdu si kvůli tomu špatně, ale stejně to byla skvělá noc a já si to užila. Přímo k tomu sice nakonec nedošlo, protože alkohol je svině a na mužské tělo působí spíš negativně, ale stejně oho proběhlo dost, abych měla sto chutí se jít někam zahrabat, aby mě nikdo neviděl.
No, tady radši skončm, tedy vyměnili jsme si spolu čísla a facebook, ale tím to hasne a končí. Teď mám stejně v hlavě spoustu jiných (důležitějších) věcí než tohle.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama