Co je novýho?

18. února 2015 v 21:44 | Lili |  Deníček
No, normálně bych napsala, že nic, ale tentokrát ne. Tak předně nějvětší novinkou je, že jsem postoupila do dalšího semestru. Nakonec jsem zvládla udělat všechny předměty, takže nemusím nic opakovat, což je dost super a dost nečekané. Upřímně řečeno, pořád vstřebávát fakt, že jsem udělala zkoušku z matiky. Prostě nechápu, jak jsem to mohla dát, když to tolik lidí neudělalo.
(Tohle k článku vůbec nepatří, ale chce se mi to napsat. Prostě nesnáším, když dám zveřejnit článek a on se mi celý smaže. Stalo se vám to někdy? Mě už několikrát. Jde o to, že mě se články ukládají automaticky, ale někdy to prostě stávkuje, čili ještě není uložený. Pak dám zveřejnit a pro jistotu mě systém odhlásí a článek smaže. Docela mě to naposledy naštvalo, protože jsem to psala asi hodinu a znova už to stejně nenapíšu. Prostě vždycky, když něco dopíšu, nekoukám, jestli je to uložený, ani to po sobě radši nečtu, ale dávám rovnou zveřejnit. Asi to budu muset občas zkontrolovat.)
Tak, teď zpátky k tomu, co je u mě novýho. první zkouškový období úspěšně za mnou. Pořád se mi tomu nechce věřit, ještě před měsícem jsem byla úplně v hajzlu s nervama a myslela jsem, že mě ze školy vyhodí. Ale naštěstí se tak nestalo. Sice jsem přežila to, co jsem myslela, že bude nejhorší, ale když tak vidim to, co mě čeká tady ten semestr tak vážně nevím, jestli už to nejhorší mám za sebou. Ale tak zatím mám plný počet kreditů a v letňáku jich doufám získam dostatek, abych mohla do druháku. Teď už mi zbývá jen někdy dojít pro zápis na děkanát a vyřešit jeden předmět, který ještě nemám v rozvrhu i když bych ho tam mít měla a bude to.
Další novinkou (aby jich nebylo málo) je to, že jsem se minulý týden stěhovala. Ne nějak extra, jen o tři patra výš, ale stejěn to bylo docela náročný. A proč jsem se vlastně stěhovala? No, důvodů je několik. Předně moje spolubydlící. Trošku jsme se neshodli na pár věcech a mě to už nebavilo. Navíc neuklízeli a byli docela hlučný. A stejně jsem se s nima moc nebavila, teda spíš vůbec. Za další jsem se řekla, že změna je život. A že by nový spolubydlící mohli být lepší a já bych konečně měla s kým hodit ven. A stejně jsem ve čtvrtek neměla co dělat. :D
Ale tak, nepohoršila jsem si. Teda možná jedině v tom, že teď nemám balkón, ale to nějak přežiju. Jinak spolubydlící nemluví zrovna dobře česky, jsou z ruska nebo od kaď, to jsem se ještě přesně nedozvěděla, ale mezi sebou mluví tak, že jim nerozumim, což mi vůbec nevadí, protože mě aspoň neruší. Jinak, v pokoji je víc místa, než tam, kde jsem bydlela, a větší pořádek, aspoň zdánlivě. Se spolubydlícíma je to stejné, taky si s nima moc nepokecám, ale včera jsem mluvila se spolubydlící z vedlejšího pokoje a ta vypadá v pohodě.
Ale stejně se mi sedí líp dole, takže to je stejný.
Jediný, co se nezměnilo je, že pořád nemám s kým chodit ven. Prostě nevím, co všichni po večerech dělají, ale nikdo se mnou nikam nezajde. Teda kromě jedné kamarádky, která jednou za čas jo, ale taky nic moc. prostě nevim, jestli mám tak nepařící spolužáky, nebo prostě pařej doma, nebo pařili na střední a už je to nebaví nebo co.
Jen je mi prostě líto, že prostě i když jsem na koleji, tak dělám to co doma, čučim do počítače a nudim se. Já vím, tak bych si měla něco vymyslet. Taky jsem se už snažila na něco přijít, ale co má člověk dělat sám. Tak ráda bych něco podnikala, občas v sobě cejtím úplně energii, ale příjde mi, že celá zakrňuju jak nic nedělám. Vždyť já ani nemám žádné koníčky, nikdy jsem se ničemu nevěnovala a teď mi přijde hrozně těžký s něčím začínat. Teda kdyby bylo léto a byla bych doma, tak jedu na kolo, ale teď a tady? Asi mi brzo přeskočí, jestli nezačnu něco dělat nebo někoho nenajdu. Mě by často jenom stačilo mít si s kým pokecat, ale ani to mi občas nevychází. Proto když pak někoho potkám, s kým mám třeba společnou cestu, tak melu a melu jen abych udržela rozhovor. Pak samozdřejmě musím přijít každému otravná a chápu, že se se mnou nechtějí bavit, ale já si nemůžu pomoct. Prostě toužim po komunikaci s lidmy, toužím po přátelství, chci si užívat života, ale toho se asi nedočkám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama