Láska

16. března 2015 v 21:53 | Lili |  Moje kecy, které stejně nikomu moc smysl nedávají
To, že existuje několik druhů lásky asi víme všichni, o tom mluvit nechci. Spíš bych se chtěla zamyslet nad tím, jestli je někoho možné milovat "různými orgány". Já vím, zní to docela dvně (možná až hodně divně), ale pokusím se trochu vysvětlit, co tím myslím.
Podle mě lze milovat buď srdcem nebo hlavou nebo pohlavními orgány. Tohle zní ještě divněji, to si uvědomuju, ale možná se mi trochu povede vysvětlit, co tím myslím.
Takže 1) Když někdo miluje srdcem, je to to nejhezčí, co může být. Prostě vaše srdce tluče, vyplavuje dopamin a endorfiny jakmile se daná osoba přiblíží, usměje se, dotkne se vás. Nemusí jít nutně o platonickou lásku, můžete toho člověka milovat i tělesně, ale pořád je to všechno v srdci a ve vás. A pokud to ten druhý má taky tak, jste nejšťastnější na světě. :) S láskou v srdci nevidíte chyby toho druhého, nebo je nevnímáte. Láska od srdce taky podle mě odlišuje milování od sexu. Někdo tyhle dvě věci od sebe nerozlišuje vůbec, ale já ano. Sex můžete mít s kýmkoliv. Může být fajn, příjemný, můžete si ho prostě užít, ale řekla bych, že milování se nevyrovná. Milování je chvíle, kdy se odevzdáte tomu druhému, vaše srdce hoří, chcete aby to tak bylo navždy a je to prostě o vašem splynutí (ne jen tělesném). A to prostě nezažijete jen tak s někým. Já jsem to zažila asi jen jednou v životě.
2) Milování hlavou zní jako hrozná píčovina. Nebo to tak aspoň zní. Jak by člověk mohl milovat hlavou? Prostě jste s někým, protože je vám s ním dobře, rozumíte si, jen to věčné bušení srdce nějak nepřichází. Můžete být spolu šťastní, žít spolu celý život, mít děti a vlastně mít šťastný život, ale vlastně s tím člověkem zůstáváte z "rozumu". Neříkám, že je to špatně, ono potkat někoho takového, kdo bude váš partner a zároveň kamarád je taky těžké.
3) Milovat někoho pohlavními orgány. To zní taky divně, ale celkem srozumitelně. Prostě vás někdo strašně přitahuje, vy ho taky, spíte spolu, je to všechno úžasný, můžete se cítit milováni, ale to srdíčko v tom není. Většinou takové vztahy nemají dlouhého trvání.


Tak to bylo zase takové moje "sračkozamyšlení", nicneříkající článek. Ale stejně nečekám, že to někdo bude číst, jen zabíjím čas. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama