Zase tady

8. června 2015 v 11:20 | Lili |  Deníček
Tak po dlouhý době zase na blogu, tedy nepředpokládám, že by to někdo zaregistroval, ale dost dlouho jsem nic nenapsala. A proč vlastně? Chvíli jsem neměla o čem, pak nebyl čas, pak jsem se k tomu pořád nemohla dokopat, takže píšu samozdřejmě až teď, když bych měla dělat něco absolutně jinýho. A to jsem taky ještě před chvíli dělala, a to angličtinu, žačala jsem si vypisovat slovíčka. A bude to ještě chvíli trvat, ale teď si dávám chvíli pauzu a konečně něco napíšu.
Teda opět nemám nic zajímavého na pořadu, takže ze začátku asi napíšu, co je u mě novýho.
Tak oředevším už mám za sebou větší část semestru, což je hodně děsivá zpráva, protože brzo příjde druhá vlna zápočťáků a pak zkouškový. Fujky. Nechce se mi do toho, tak se myšlenky na to prozatím snažím přesouvat na neurčito.
Už jsem sice nějaký testy psala, ale nedopadly úplně podle mých představ. Co se dá dělat no, budu se muset trochu více snažit, ale aspoň mám za sebou jedny laborky a v kapse zápočet z kriminalistiky, který jsem získala dneska.
Jinak si tak proplouvám školou, čas mi utíká a moc tam nechodim.
Jinak je všechno skoro při starém. Moje míra socializace ve větší skupině lidí (tedy jeden z mých problémů) je pořád na stejné úrovni. Ale tak mám pár nových kamaradů, nebo spíš lidí se kterýma se teď víc bavim. Jednu z nich jsem poznala na netu, tak nějak jsme si začaly psát, dvakrát se viděly, od té doby nebyl čas. Je v pohodě, choodí na hnojárnu, není od nás a jmenuje se Mari.
Pak jsem se víc začala bavit s Lenn od nás z kruhu. Ani nevím jak, ale povídá se s ní dobře a jelikož je takytak trochu asociál tak se s ostaníma lidma moc nebaví (teda co se bavíme spolu víc tak i jo, dřív seděla vždycky stranou, teď o přednáškách sedíme spolu a tak). Taky jsme spolu dělaly prezentaci na kriminalistiku. To ani nechtěla, ale já jsem jí přemluvila, protože zrovna bylo dobré téma, čili výslech. A nemusela se dělat prezentace, ani nic říkat před ostatníma, ale natočili jsme video. Na dobrý a špatný výslech. Teda prča u toho byla neskutečná. Jedno video jsme natáčely snad na deset pokusů, protože jsme se buď brutálně přeřekly nebo jsme něco zapomněly nebo kameramanka nezapla natáčení a tak podobně. No prostě šlo těžko zůstat při tom s vážným výrazem. No nakonec jsme to nějak zvládly, vypadalo to i docela obstojně, ale tak hlavně tam bylo všechno, co tam být mělo.
Jěště větší legrace bylo to druhé video, tedy špatný výslech. Tam jsme pořád přemýšlely, jestli máme ještě někomu říct o pomoc, nakonec jsem napsala na kolejní fb, jestli by nám někdo nechtěl pomoct (nevinný dotaz a co z něj někteří lidé vyvodili, to jsem se nasmála) a ozval se Roman. Tak jsem mu vysvětlila, co potřebujem a on se k nám přidal.

Ehm, ehm, tohle jsem si psala hezky v dubnu, myslim, že jsem to i chtěla zveřejnit, čili jsem to měla dopsaný, ale neuložilo se mi to opět. Takže dneska k tomu tak maximálně můžu dopsat pár poznámek.
Jsem zase o pár týdnů a naštěstí i o pár zápisů v indexu bohatší. To nejdůležitější sice ještě nemám, ale dost kreditů do druháku jo, aspoň na podmínečný postup. Jinak máme zase zkouškový, jaký překvapení. Čili všichni, co na tu školu celý semestr srali se teď učí, hrají si na pilné šprty a hroutí se z toho, že to nedávají, aneb ať žije studenský život, nejsem vyjímka. Celý semestr jsem se k učení moc nedostala, teď se dokážu učit celý den, tedy ne že bych měla na vybranou, den se nedá nafouknout. Ale tak chybí mi ještě uzavřít tři předměty. Fyziku snad (na druhý pokus) udělám v úterý, moc by mi to pomohlo, protože z chemie ještě nemám ani zápočet a moc jí nedávám. No uvidíme no.

Jinak v osobním životě jsou taky malé změny. A nejen v mém. Lenn s Romanem spolu nejspíš začali chodit (aspoň to tak dost vypadá), což jsem ze začátku nemohla přenést ořes srdce, protože jsem si na Romana tak trochu myslela, ale už mě to přešlo, přeju jim to a navíc taky někoho mám. Nevím sice ještě jak je to vážný, ale vidíme se téměř každý den, myslím že ho mám ráda a naše rande na kuchyňce bývají dost zajímavý :D. Jen bohužel sexu jsem se ještě nedočkala, zatím jsme z toho pokaždý udělali akorát dobrou frašku, ale to radši nebudu rozebírat, jen že se sice máme čemu smát, ale neříkám, že bych s ním nechtěla spát. To tak asi vše.
Jinak už jsem se začala nehorázně těšit na tábor. Takže o něm asi začnu brzo více žvanit, protože myslím, že lidi ve svým okolí už tim docela štvu. Ale tak co, bude to super, jedou super lidi, už jsem se stačila trochu víc sblížit se svým vedoucím, ale o tom až jindy nebo spíš vůbec.

No, jdu se radši učit fyziku,zítra mám zkoušku a bylo by dobrý, kdybych ji dala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama